نتایج جستجو برای عبارت :

این متن روازته جون و دلم تقدیم باعشق مچکلم بلوکلی

سلام بعشقم شو هل جو نیم محمدرضاگلزارآذری رسولی بعدش اینکه ابوالفضل لضالضا وبیش که یادم نی نوجوون عشق جانم خسته نباشم ماچم تن خستگیمودل کن بیدارم خوب شه حل شه من که دیگه کشش ندارم من کارم تموم شد ازاین جابه بعد باشماقباشماآقایی الالحق که آقایی (براخودموخودت گفتم) بقیه زیاد مهم نیستن نه خودشون نه طرز فکرشان مجوز هرکاری باشم است عشقم من بهت اعتماد دارم خواهش میکنم ازت لطفا فقط سریع تر تموم شه هرجورخودت میدونی خشونت قاطعیت مجازات هرکی هر چی ب
اگرخواهی کنی پروازباعشق
بگویم من تورا آن رازباعشق
ببایدآن روی دردل توهرشب
شوی همراه وهم آوازباعشق
ببندی چشم هاپراشک،حالا
بُوَد امکان تورا آغازباعشق
نپرسی عشق راازعشق هرگز
شوی باعشق هرشب بازباعشق
توراچون رفت ازدل هرریایی
رسی برآن شوی همرازباعشق
تواول عشق راازعشق آموز
بفرماعشق راپرداز باعشق
(علی خودی آغمیونی)
بسم ربّ
الشهداء و الصدیقین ^.^
بسم الله الرحمن الرحیمالّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم^.^
فقط قبلش پیلیز اخماتونوبازکنید اخمالونخونید (شهد آب  ماه عسل)

هر که در این بزم مقربتر است؟

(ازاتاق فرمان اشاره میکنن ماچ موچ بیشترمیطلبد)
 شکلک ماچ ماچ ماچ ماچ پیلیز(ماما دایه)
موج
مچی
بریدکنارسایه سرتون داره میاد سایه ای نشید هه 
آبی بچید
ازاتاق فرمان اشاره میکنن تولد دوبارمون خیلی مبارکدست جیغ اهورا به افتخارهممون
درجامعه امروزی بسیاری از خانواده ها هستند که بخاطر حرف دیگران از هم میپاشند و به طلاق و جدایی کشیده میشوند و علت راکه ازآنها میپرسی میگویند تقصیر فلانی بود که زندگی ما ازهم پاشیده شد مثلا میگویند حرف های مادر شوهرم باعث جدایی ماشد یا حرف های خواهرشوهرم باعث جدایی ما شد یا هزاران دلیل دیگر،ببینید شما وقتی یک زندگی را باعشق و علاقه شروع میکنید باید همین زندگی را باعشق و علاقه ادامه بدید و نگذارید هیچ عاملی زندگی شمارا مختل کند و بهترین کاری
این دیده امشب برعلی مانند باران میشود/اندرشب قدرخدا اشک یتیمان میشود/خواهان لطف ومرحمت ازجانب پروردگار/چون باعث محو دل از بارگناهان میشود/باعشق حیدرشیعیان محبوب رب العالمین/مومن دراین مظلومیت بسیارگریان میشود/درگلشن فیض دعا قرآن شده هم مونسش/هرسختی کاربشر باعشق آسان میشود/شرط قبول ایزدی اینک ولایت محوری است/درآستان بندگی هردرد درمان میشود/امشب دعاهای فرج آتشفشان دل بود/بهرظهور مهدوی آماده ایران میشود/
درجامعه امروزی بسیاری از خانواده ها هستند که بخاطر حرف دیگران از هم میپاشند و به طلاق و جدایی کشیده میشوند و علت راکه ازآنها میپرسی میگویند تقصیر فلانی بود که زندگی ما ازهم پاشیده شد مثلا میگویند حرف های مادر شوهرم باعث جدایی ماشد یا حرف های خواهرشوهرم باعث جدایی ما شد یا هزاران دلیل دیگر،ببینید شما وقتی یک زندگی را باعشق و علاقه شروع میکنید باید همین زندگی را باعشق و علاقه ادامه بدید و نگذارید هیچ عاملی زندگی شمارا مختل کند و بهترین کاری
عیدغدیرآمدعلی را گلفشان باش/درپرتو حق نردبان آسمان باش/مولای مااستاد برکل ملائک/باعشق اودرزمره افلاکیان باش/ازعرش حق باران رحمت گشته نازل/عیداست وباشیعه سراسرشادمان باش/احمد رسالت رابه حیدر داده پیوند/مانند زهراجانفشان ومهربان باش/درسی که عاشورابمابخشیده این است/با عشق حیدرتاقیامت جاودان باش/قرآن وعترت ریشه اش باشد ولایت/پیروز والگوی بشراندر جهان باش/حب علی دارد نبردی با پلیدی/آماده بر جنگ تمام دشمنان باش/اندررکاب رهبری سربازاوییم/ب
هفته نیروی انتظامی بر بزرگمردانی که رمز بقا و ثبات آنان، طلب حیات طیبه در گمنامی و بی نشانی است، اندیشه ناب خود را باعشق و ارادت مخلصانه به حضرت حق در آمیخته، بی اعتنا به رنگ و لعاب زیور دنیا، توشه ای معنوی نثار بازار فداکاری کرده اند مبارک بادمسجد و پایگاه بسیج امام حسین علیه السلام وبلاگ ما:www.tkanoon.blog.ir
شب جمعه برو یکدم وضوکن/سر سجاده ات برقبله روکن/نمازی رابخوان باعشق ایزد/رضایت از خدا را جستجوکن/نمازت با ولایت هست تکمیل/توعشق آل احمد آرزو کن/بریز اشکی زخوف وخشیت حق/ دلت را از گناهان شستشوکن/دعاخوان کمیل مرتضی باش/بصیرت درکلامت گفتگوکن/نما قلبت پر از گنج معارف/برای تشنگی پرآن سبوکن/به یاد مهدی وروز ظهورش/خودت آماده یاری او کن/چه خوش اندررکاب ناب رهبر/به نزدحق توکسب آبروکن/
بهرنمازجمعه آدینه هاوضوکن/غسلی کناروضودرجمعه سوی اوکن/آنجا لباس تقوا بردار تامصلی/رحمت وعزت حق بسیارجستجوکن/بانام رب قدم رابردارسوی معبود/بازمزم ولایت سوی خداتوروکن/قرآن و عترت ودین آنجاست عاشقانه/سوی ظهورمهدی هرلحظه آرزوکن/اندر صف مصلی وحدت زیادگردد/بر خطبه بصیرت دل راتوروبروکن/هرخطبه نمازش تیری به قلب دشمن/جان ودلت به آنجابسیار شستشوکن/آمادگی ببارد بهردفاع مظلوم/درمحضرولایت توکسب آبروکن/اندرنمازجمعه اخلاص میکند گل/بااشک دیدگانت
شیعه باعشق ولایت درجهان پر میزند/بادو بال علم وتقوا هر زمان پرمیزند/گشته است قرآن وعترت رهگشای کاراو/باهمین شورولایی در امان پرمیزند/زمزم عشق وتوسل شیعه رااحسان دهد/بابصیرت تا سپهرآسمان پرمیزند/دشمنان خویش را هرجاشکستی داده است/همره خیل بسیج شیعیان پرمیزند/شیعه درآماده باش ودلسپار رهبر است/درنبردحق وباطل جانفشان پر میزند/گریه واشک ووصالش باامید کامل است/باهمه یاران مخلص هر مکان پرمیزند/آرزوی شیعه باشد مهدی وروز ظهور/دررکاب نائبش با عا
میثاق باشهیدان معراج آسمان است/زیراشهید دائم خورشیدکهکشان است/باعشق آل احمد درلحظه پرکشیدند/الگوی آفرینش دربین شیعیان است/باپیروی رهبر رفتند با حماسه/یادش همیشه جاری درقلب عاشقان است/دریاری ولایت شدجانفشان امت/مثل ستارگانی نوری به این جهان است/اینک پیام آنها گنج بصیرت ماست/حب ولایت ما اندرجهان عیان است/وقت ظهورمهدی باشدشهیدحاضر/چون یاورولایت برصاحب الزمان است/
وحدت نماد عزت اسلام و مسلمین/ باشد نشان برکتی برقلب مومنین/فرمان ایزدی بود درکل روزگار/حق برادری بود باشوق همنشین/بر دشمنان دین ما داده شکست را/در بین مسلمین شوداندر مثل نگین/فرموده ولایت واسلام ومصطفی/باعزت وشرف بودباسروری قرین/وحدت همیشه رحمت و برکت به ما دهد/یادآور حماسه ها در پهنه زمین/قرآن نشانه ها دهد بروحدت و شکوه/برمسلمین باولا بسیار آفرین/گنج بصیرت همه باعشق مرتضی است/این گنج جاودانه شد هرلحظه دلنشین/وحدت نشان مهدی وروز ظهوراوست/
ماه مبارک چون علی اهل عبادت میشویم/باعشق آن محبوب حق جذب ولایت میشویم/آثارروزه دربدن یاد فقیران ویتیم/الگوی شیعه مجتبی تابا کرامت میشویم/هرشب خداخواهد زما اهل دعاها وسحر/درپرتوانفاس حق ماباسعادت میشویم/ازکوچه های عاشقی آیدندای اهل بیت/هردم مرید باولابهرامامت میشویم/شیطان به زندان خدا افتاده وبی یاوراست/اخلاص دل راچاره کن اهل اطاعت میشویم/افطاری مالحظه ای آید نسیم رحمتش/مشمول نور مهدی ولطف وعنایت میشویم/
اسلام وقرآن باولایت گشته معنا/با حضرتش دنیای مابسیارزیبا/اوریشه خوبی خلقت درزمین است/مفهوم زیبای پرستش هست مولا/گنج ولایت گوهروالای دین است/قسط وعدالت ازسپهراوست برپا/دشمن وشیطان بابصیرت هست نابود/وحدت فراگیراز وجوداوست هرجا/اسلام داده عشق اوراباشهادت/ایران مابانام اوالگوی دنیا/سیدعلی نامی که دردل همنشین شد/یادآور شور ولایت گشته آقا/باعشق او آرامشی درمیهن ماست/محبوب باشد حضرتش درکل دلها/راه امام وهرشهیدی خط رهبر/اواز تبار اهل بیت و نو
باعشق وصل مهدی تا جمکران سفرکن/سوی بهشت دنیا درآن مکان سفرکن/سجاده نمازت راپهن کن به مسجد/بااشک دیدگانت هم گلفشان سفر کن/دل رازغیرخالی درمحضر ولایت/ازعشق آل احمد باقلب وجان سفر کن/شیطان ونفس باید مغلوب توبگردد/همراه شیعیان توتابیکران سفرکن/یک لشکری فراهم بریاری ظهورش/اندررکاب رهبر باعاشقان سفر کن/مولازما بخواهد اصلاح وقوت جان/باپاکی ات بسوی صاحب زمان سفرکن/
مرغ دل پرواز دارد تاخراسان رضا/دست گیرد در حریمش سوی دامان رضا/آرزوی شیعیانش همجواری با حرم/تابگیرد ذره ای هم مهروایمان رضا/اندراین ماه کرامت زائرش با معرفت/میرود تامشهد اوبهر احسان رضا/درثواب حج وعمره میشود آنجا شریک/هرکسی باعشق باشد بازمهمان رضا/درجوار مضجع او یاد زهراوجواد/میشود مشمول لطف و گنج ودرمان رضا/اشک شوقت را روان کن بروصال حضرتش/ازبر سختی دوران هست آسان رضا/مثل خورشیداست مشهد درمیان این جهان/هرکجا آبادگردد بهرسامان رضا/مرقد پ
آدم برای توبه اش دمسازاوعلی است/نوح نبی به کشتیش آوازاو علی است/ذیحجه آمده نگربا این همه حضور/بهرخلیل آتش و پروازاو علی است/یوسف درون چاه هم باعشق حیدراست/یعقوب بهروصل آن همرازاو علی است/داووددر شجاعتش بسیارقهرمان/حج درمسیرعاشقی طنازاو علی است /موسی عصای اژدهابر نیل میزند/عیسی برای رهبری اعجازاو علی است/دین نبی سعادتش ازسوی مرتضی/اندرغدیرمصطفی سربازاو علی است/زهراحمایتش بود الگوی جاودان/شورحسین وکربلا آغازاو علی است/براهل بیت مصطفی مول
امشب زمعراج نبی اخلاص نازل میشود/برقاب قوسین خدامحمودنائل میشود/ازکعبه تاقدس آمده برآسمان پرواز کرد/اسلام باعشق علی بسیار کامل میشود/هرجاکه پیغمبر رودمدح علی واهل بیت/کشتی دین بامرتضی راهی ساحل میشود/معراج یعنی راه ما تاعرش حق ترسیم شد/گنج ولایت محوری باشورحاصل میشود/ماه مبارک آمده تا بندگی ومعرفت/درنیمه شب وقت سحرآرامش دل میشود/معراج شد آمادگی بهرظهور مهدوی/هرنقشه ای دشمن کشد برشیعه باطل میشود/
زیباترین پیام ولایت بصیرت است/چون برترین نگارحقیقت بصیرت است/ازدرگه خداست به مانعمتی عظیم/پویاترین نشان صداقت بصیرت است/پیغام عترت وقرآن به مسلمین/یاریگری اهل عبادت بصیرت است/درمان دردمومنین در لحظه های سخت/روشنگروطلوع عنایت بصیرت است/بیدارمیکند تمام قلب مومنین/برشیعیان عطای فضیلت بصیرت است/ایران مابه جهان اسوه گشته است/مشهور رحمت وعزت بصیرت است/اندر رکاب رهبری تااوج افتخار/فرزانگی وعزت وحکمت بصیرت است/برفتنه های دشمنان پیروزملت است/
ماه مبارک کشتی ایمان به ساحل میشود/سوی نجات مسلمین برقلب نازل میشود/بسیاربارانی شوددیده به افطارو سحر/دین باولایت بهرما هرلحظه کامل میشود/قرآن بهاری گشته وشور قرائت باشکوه/هرمحفل تفسیرآن کاشانه دل میشود/مومن زصبر روزه اش یادفقیران میکند/احسان حق برشیعیان باعشق نائل میشود/یک قطره اشک معرفت خاموش سازد آتشی/وسواس شیطانی نگر بربنده باطل میشود/پرونده اعمال ما در دست آن صاحب زمان/روز ظهورش بادعا درلحظه حاصل میشود/
درفجرپیروزی نگریادشهیدان میکنیم/هردم توکل برخدا با نورقرآن میکنیم/آموخته برما خدا عشق ولایت محوری/جان رابرای حضرتش تقدیم جانان میکنیم/طاغوت رفته ازوطن باشور عاشورائیان/باعشق زینب تقویت ما جان وایمان میکنیم/آمدبرای رهبری از نسل کوثرمقتدا/چون باخمینی هرکجا مادرد درمان میکنیم/بر دشمن اسلام ودین عمارومالک گشته ایم/اندررکاب رهبری چون رمی شیطان میکنیم/برلشکرصاحب زمان یاریگرفرداشویم/اصلاح وآماده همه ازبهرایشان میکنیم/این انقلاب ما شده ای
بایادمهدی جمعه ها آرامش دل میرسد/کشتی دین مصطفی بالای ساحل میرسد/آموخته برماخداهر دم ولایت محوری/باعشق مهدی دلبری سرفصل کامل میرسد/اشکی چکان باندبه ات تاهرگره راواکند/زمزم به چشم شیعیان برقلب واصل میرسد/آمادگی کامل شود اندر رکاب نائبش/پایان برظلم وستم یاهرچه باطل میرسد/اندر نمازجمعه ها گنج بصیرت باولاست/باوحدت و فرزانگی عزت به محفل میرسد/ایران اسلامی ما دارد شکوهی جاودان/هردم سلامی برامام خوب وراحل میرسد/یک لشکری آماده محو تمام دشمنان/
حال مایاران زشورعاشقی مجنون زعشقروح ماازجنس عشق وجسم مامشحون زعشقسهم ماازبوستان معرفت انبوه شورعاشقییافزونی ازغم دلدادگی مدیون زعشقیادمان باشد، لطافت را، شرف را، عشق راحاصل دلبستگی های درون مرهون زعشقنیست درخاطر بجز عشق وغم هجران ووصلازتب وتاب فراق ولاجرم مصون زعشقنرگس چشم من امشب نوحه خوان دلبر استنغمه ها می سازد ازاین نای دل موزون زعشقازدلستان مروت وام ها دارد دلمهردم ازاندیشه ام پیداست این مکنون زعشقظاهرا باعشق هوخوکرده ام بنگرک
عیدولایت راخداشرط رسالت میکند/باعشق زیبای علی برما عنایت میکند/دربندگی استادکل برانبیاء واولیاء/حیدرمددکن دائما برماکرامت میکند/قرآن وعترت با علی مشهوردر دنیاشده/هردم عنایت شیعه راگنج امامت میکند/عیدغدیرشیعیان پیمان عاشورایی است/مولاعلی ازسوی حق برما ولایت میکند/پیروزی اسلام ودین درپرتو انواراوست/ازسوی ایزد اوعطا گنج سعادت میکند/یک قطره فضل مرتضی آمدبه پندارزمین/حب علی اندرجزا ماراکفایت میکند/با پیروی رهبری نابودهردشمن شود/اندرحم
اشک چشمان می سرایدجمعه های انتظار/سخت شدازبهرشیعه جلوه های روزگار/ازفراق روی مهدی گریه ها ماتم شده/دشمنان دین احمد ظلمشان شدآشکار/یوسف آل محمدانتظارجمعه هاست/مسلمین رالطف دارد رحمت پروردگار/وارث قرآن وعترت آرزوی انبیاست/شیعه باعشق ولایت می نمایدافتخار/امتحان حضرت حق سخت شدبر مسلمین/گاه درجنگ نظامی گاه مالی درفشار/دشمنان برولایت خنجر از روبسته اند/ظلمشان ازبهر شیعه هرکجایی ناگوار/دریمن یادر عراق وسوریه داردحضور/کرده بحرین وفلسطین راس
آزمون سخت شیعه دوره آخرزمان/غیبت مهدی نموده امتحانی شیعیان/حق وباطل جنگ دارد دائما با یکدگر/خوش بحال هرشهید وبر امام عاشقان/ریشه دین محمد در ولایت محوری است/مثل زهرا اسوه بودن ازبرای این جهان/کربلاباشد پیامش دلسپاری برولی/باولایت تا شهادت آرزوی مومنان/وقت هم عهدی رسیده باامام و رهبری/جنگ دارد شیعه دائم باتمام دشمنان/عده ای باعشق دنیا همردیف شرشدند/گشته مردود زمانه درمیان دوستان/ازبصیرت شیعه باشد دررکاب رهبری/امربرمعروف دارد هرکجاو هر م
عیدعرفه گلشن برشوردعاشد/راهی دل ماتا حرم کرببلاشد/رخسار ودلم جلوه معبودگرفته/این قلب زاو مملو ازنورولاشد/شرط است که با رمی بدان وصل بگردی/هرمحفل ازعشق علی غرق صفاشد/باآل نبی معرفت ونور بیاید/هرلطف که خواهی براسلام عطاشد/باعشق ولی روح دعا گشت اجابت/اعطابرهر درد نگر گنج دواشد/ازاشک روان شورگرفته دل مومن/مشمول عنایات خداوند ورضاشد/قرآن خدا پربوداز آیه رحمت/حاجات همه شیعه مولاکه رواشد/عیدعرفه یادکند مهدی موعود/تاروزفرج لطف برآن آل عباشد/

همیشه همه ی کارهایشان را با عجله انجام داده اند، چای را داغ سر کشیدند، پشت ترافیک بوق را یکسره کردند، شب را با استرس خوابیدند و صبح را با عجله سمت کار دویدند ....در پیاده رو به هم خوردند و بَد و بیراه گفتند...
برای آشنایی با جنس مخالفشان از ده سالگی آبدیده شدند، زود ازدواج کردند و زود هم پشیمان شدند...آنقدر عجله کردند که وقتی رسیدند نفسی برایشان نمانده بود... 
مردم شهرم همیشه عجول بودند،باور کنید انتهایش چیزی نیست،وقتی به خودتان می رسید، درون آ
مردم شهرم همیشه عجول بوده‌اند.
همیشه همه‌ی کارهایشان را با عجله انجام داده‌اند.
چای را داغ سر کشیدند...
پشت ترافیک بوق را یکسره کردند...
شب را با استرس خوابیدند و صبح را با عجله سمت کار دویدند... 
در پیاده رو به هم خوردند و بَد و بیراه گفتند...
زود ازدواج کردند و زود هم پشیمان شدند...
آنقدر عجله کردند که وقتی رسیدند نفسی برایشان نمانده بود... 
باور کنید انتهایش چیزی نیست.
وقتی به خودتان میرسید،درون آینه فقط یک مرد، یک زن با موهای جوگندمی نگاهتان م
مرا تهدید نمودند به جرم زن بودن                                  که ناتوان و ضعیف و کم طاقت بودن
مرا به طبخ در آشپزخانه به جارو                                    شستن کهنه کودک تمجید نمودن
که تو زن هستی و همچون ریگی کوچک                          درون رود می چرخی بی هویت بودن
که زن را ناتوان است در امر مدیری                                  که ریگ را در رودخانه سرگردان بودن  
که دنیا بهر زن چشم طمع داشت                                   به سرکوب کردن زن در خانه نمودن
خی
من الساعات المؤلمة على خادم الحسین(ع) من أصحاب المواكب هی ساعة نفاد ما یستضیف به زوّار الحسین(ع). تراه نشطا مغتبطا مستبشرا ما دام قادرا على تقدیم شیء للزوّار السائرین على أقدامهم إلى أبی الأحرار(ع)، ولكن ما إن ینتهی زاده وتصفرّ یدُه، یخامره شعور هو أشبه شیء بالخجل والانكسار! إن هذا الشعور نفسَه، ولكن بشكل أشدّ، یعتری الشابّ المجاهد فی سبیل الله أیضا إن أصیب بجرح فی جسمه ووجد نفسه عاجزا عن القتال بعد الیوم، فإنها ساعة قاتلة علیه. والله یعلم
اربعین یعنی شکوه ووحدت حول حسین/درحریم کربلا باعزت حول حسین/رهرو زینب شدن باعشق عاشورائیان/هرقدم مشمول لطف ورحمت حول حسین/درعزاداری خروش اشکها برکربلا/زمزم اشک و توسل برکت حول حسین/دشمنان را خوارکردن درتمام لحظه ها/دوری از شیطان و رنج ذلت حول حسین/اربعین عشق وحماسه باولای مرتضی/درجهان مشهور شوروهیبت حول حسین/دررکاب رهبرخود با بصیرت میشویم/سوی نابودی دشمن همت حول حسین/زمزم دلدادگی راهرکجاحس میکنیم/باخلوص بندگی یک خلوت حول حسین/اربعین آم
زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة، وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أفضل ا
زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن
طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة،
وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.
زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان
الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات
سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أ
اسمتونو جمع کنید ببینید چه شعری ساخته میشه! 

الف..........ای مهربان یارم
ب............باعشق تو میمانم 
پ............پای خسته ای دارم 
ت............تا هستی منم هستم
ث............ثابت میکنم هستم
ج.............جان من فدای تو
چ.............چند وقتی بمان بامن
ح.............حال از من نمیپرسی
خ.............خوابم با تو شیرینه 
د.............در جانم زدی رخنه
ذ.............ذره ذره آبم کن
ر.............رسوای جهانم کن
ز.............زلف خود پریشان کن
ژ.............ژنده جامه ای پوشم
س...........سر برشانه ام بگذار 
ش...........شوق من دو چندا
نام حُـــسین
تنها شفا کننده ی بر روی آب نیست
نام حُـــــسین بگو
به یاد آب
روشنایست... 
آب میریزد روی دِلَت فقط نام مولا 
نام تنها لایق عشق
نامی که منشاء عشق است
نام آقا حُـــــسین بکربلاء علیه السلام 
یاحُــــــسیـنـ 
#شفا بده دلی
را که( آب) 
بُردش 
،،
به مُشک تبرکّی نامَت،،
 عین الحیاة ما تویی ای،حُسین 
مردم از آب نذریِ روضه هایت شفا میبرند 
#هر چه که بر آن نام حُـــــسین برند
،حــــتما شفایی و شفاعتی ز آن برند 
سربند تو وصله ی پیشانی یک شهر
‍‍  به همین راحتی ست ...

می توان عشق را نشانه گذاشت ...تا انجا که پیش رفت و دل را تپید و نفس را بشماره انداخت علامت زد و نقطه کذاشت ..
مجالی دهیم تا کینه ها و دلزدگیها  دمار از روزگارمان در آورد ... خاطرات تلخ و جانفرسا  را در صندوقچه ای محبوس کرد ...و عشق را دوباره از سر خط  اغاز کرد ...
هرجا از عشق جا ماندی  بایست و بلند بگو .." اجازه من جا ماندم " .
معلم عشق را با ملایمت  به تاخیر دعوت کن تا صبرکند ..
به همین راحتی ست ...
دیدن انچه را که عشق برایت مهیا م
سلام هادی من،خدای کوچک من
تنهامردزندگیم..توقطعا یه شاهکاربراقلب من میمونی وهستی
نمیدونم چجوری این همه دوست داشتنت رو تحمل کنم میدونی چیه من هرروز که میگذره ازتو پرمیشم من لبریز توام ،هادی من جونم 
فقط وفقط برام همیشه سوال میمونه که چرا،چرا،چرابا اینکه میگفتی وهنوزم میگی که دوسم داری وعشقی که ب من داریوبا کسی تجربه نکردی
چرا نمیتونی پای دلت وایسی؟؟چرا به حرف بقیه ای؟؟،اصلا بخاطر من نه!بخاطرخودت..هیچوقت نمیبخشمت هادی هیچوقت باید جواب این
طنز جالب به این میگن حالگیری ،دخترجوانی از مکزیک برای یک مأموریت اداری چندماهه به آرژانتین منتقل شد . پس از دوماه، نامه ای از نامزد مکزیکی خود دریافت می کند به این مضمون:
 لورای عزیز، متأسفانه دیگر نمی توانم به این رابطه از راه دور ادامه بدهم و باید بگویم که دراین مدت ده بار به توخیانت کرده ام !!! و می دانم که نه تو و نه من شایسته این وضع نیستیم. من را ببخش و عکسی که به تو داده بودم برایم پس بفرست.
 باعشق : روبرت
 دخترجوان رنجیـده خاطر از رفتار مر
ازدواجی که خانواده ها اول پادرمیونی و تحقیق کنن وبعد مدت کوتاهی و فقط بعد چندبار حرف زدن دربستر خانواده ازدواج کنن و یه سال بعدش هم بچه دار بشن نتیجهش همین میشه دیگه....22 سال گذشته وهنوزم میبینم و میفهمم که اگر باعشق و نه از روی تکلیف ازدواج کرده بودن اوضاع جور دیگه ای بود...
من یکی خسته شدم...
شاید خیلی وقت ها دیده باشید پست گذاشتم راجع به ازدواج و شاید خسته  هم شده باشید. اما واقعا اونقدی این مسئله تو  ذهنم پررنگ شده که...  هر دفعه اومدم مشکل بین
زندگی انسانهابیشتردر خطا و ندانستنی هامی گذردوهمیشه دنبال مقصر می گردند ...
من یکی  ازاونها بودم قطره ای از آب  رودخانه ای که گل آلؤد بود.،...ودنبا ل چشمه ای روشن می گشت که قاطی آب های روشن شودولی ترس از آن داشت که روشنای آب ها ظاهرا باشه  با یک حرکت گل آلود شود .....ولی  نمیدانست که عمق بعضیهارود ها پر از سنگ هست  و .....ایکاش زمان به عقب میگشت ...اینقد بی پولی ‌عذاب زجر بی احترامی دنبال روزنه بودم بیشتر پول دوستداشتم تازندگی باعشق یا لوندگری,,,,هرگ
زندگی انسانهابیشتردر خطا و ندانستنی هامی گذردوهمیشه دنبال مقصر می گردند ...
من یکی  ازاونها بودم قطره ای از آب  رودخانه ای که گل آلؤد بود...
ودنبا ل چشمه ای روشن می گشت که قاطی آب های روشن شودولی ترس از آن داشت که روشنای آب ها ظاهرا باشه  با یک حرکت گل آلود شود...
ولی  نمیدانست که عمق بعضیهارود ها پر از سنگ هست و... ایکاش زمان به عقب میگشت... اینقد بی پولی ‌عذاب زجر بی احترامی دنبال روزنه بودم بیشتر پول دوستداشتم تازندگی باعشق یا لوندگری
هرگز به پ
متن شایعه
" فرق درود و سلام: 
چه زمانی به کسی درود میفرستید ؟ 
زمانی که کار یا حرف کسی را پسندیده تحسینش میکنید . پس درودحاوی عشق محبت و انرژی مثبت شماست برای فرد  و فرستادن درود بر کسی یعنی فرستادن بهترین آرزوها که در یک واژه خلاصه شده است ... اما سلام : سلام از ریشه" سلم" یعنی سر به فرود آوردن و به معنی تسلیم و تواضع شما در مقابل شخصی دیگر است .سلام از فرهنگ عرب گرفته شده و برای آن فرهنگ که دایما در جنگ و خونریزی بودند حاوی این پیام بودکه من جنگی ب
بسم الله الرحمن الرحیم
قبل از خوندن این پست،روبه قبله بایستیم و سلام بدیم جانِ جهان حضرت صاحب الزمان ارواحنافداه...
السلام علیک یاصاحب الزمان
سلام آقاجانم،جانم به فدایت سرورم،جانم به فدای تنهاییاتون،جان به قربان دل شکسته ات که ارزش اینو نداریم بخاطر مایِ هیچ دلتون بشکنه اقاجانم
حرف زدین؟دلتون ارامش گرفت؟لذت بردین؟میدونین آقا چی گفت؟گفت سلام علیکم فرزندم،گفت جانم به قربانت عزیزدلم،فدایت شوم عزیزدلم...توبرام خیلی ارزش داری خیلی چطور می
پایه ی هفتم-درس سوم-صفحه ی ۴۲-موضوع:خانه
انشاء با موضوع خانه کتاب مهارت های نوشتاری پایه هفتم
مقدمه:دراین سقف بزرگ که در هرثانیه اش نفسی می میمیرد و نفسی می اید بایدکه جایی باشدتابا خیال راحت و دلی اسوده روزهای زندگی را سپری کنیم و برگ جدیدی اززندگی را ورق بزنیم،به اسم خانه…
متن انشا : اگرخانه را معنی کنیم می شود سقفی بالای سرمان تامحفوظ باشیم از اسمان بزرگ که گاهی از سرخشم سرما وطوفان و سیل نازل می کند و گاهی ازسرعشق باران و برکت!چرامی گوییم
خیلی وقت بود که پسرم ازم میخواست که بهش یاد بدم چطوری کلیپ بسازه ...
وهربار که من را پای گوشی یا لب تاپ می دید میگفت :مامان پس کی یادم میدی؟
منم هردفعه براش انگیزه سازی میکردم ویه مقدماتی را می چیدم...
تااینکه یه روز دیدم هر کاری را که بهش میگم راجع به تکالیفش سریع میگه چشم وانجام میده ،بهانه جویی نمیکنه ،ازصبح لبخند رولباشه وکلا حال وهواش مهربون ومطیعه خصوصا باخواهرکوچولوش
باخودم گفتم الان وقتشه که خوشحالش کنی تااثررفتارش را ببینه 
البته وقت
Download New Music Hoorosh Band – Mesle Mohat Delam Parishoone
دانلود ترانه مثل موهات دلم پریشونه جدیدترین موسیقی هوروش بند با کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
ترانه : هادی زینتی    ملودی : مهدی دارابی    تنظیم : مسعود جهانی
منتشر شد .

متن آهنگ مثل موهات دلم پریشونه هوروش بند
من پای پیاده کنار ساحل صدای بارونمن کور بشم ای کاش جلو چشامه خاطره هامونهی یادت میادشمیذاشتی باعشقسر روی شونه ام تو صدام میکردی بهت میگفتمدردت بجونم دردت بجونم
مث موهات دلم پریشونه آخه بی تو چ
عمری است پی شهادتم من                                   لبریز می ارادتم من
من باده خور می حسینم                                 عمریست که در پی حسینم
ثاراللهی ام امیر لشکر                                       جان یافته از مرام حیدر
این حرف تو بوده حاج قاسم                           باعشق سروده حاج قاسم
تو فاطمیه ندیده رفتی                                 عشق است به جان خریده رفتی
ای مرغ به آشیان رسیده                   
صبح روز بعدآقای گرجی پوراز خواب بلندشدوبه نانوایی رفت ونان تازه همراه باکره ومربا خرید ودسته گل قشنگی

هم برای همسرش خرید وبه خانه برگشت

سریع میز صبحانه را آماده کردوچای نیز دم کرد بعدبه اتاق مهمان رفت تا شادی خانم را بیدار کند.

گرجی پور:حاج خانم ظهرشدا شما نمیخواید به ماصبحانه بدید؟

شادی خانم غلطی زدو گفت اینقدر حالم بده که صداش مدام توگوشمه .

آقای گرجی پور گفت حالت خیلی هم خوبه منم همسرت پاشو.

شادی خانم بلندشد وبه آقای گرجی پورنگ
خیلی وقته نامه ای ننوشتم و هنوز به این چالش دعوت نشدم شایدم شدم و ندیدم
و چون کلا کم پیش میاد کسی منو به چالشی دعوت کنه خودم پیش قدم شدم
چالش از وبلاگ آقا گل شروع شد

خب حقیقتا نمیدونستم از کجا شروع کنم
اگه برای فیلاس فاگ بنویسم و با چهره عاقل اندرسفیهی نوشتمو بخونه و پارش کنه؟
یا برای جک اسپارو بنویسم و توی طلاتم دریا به دستش نرسه؟
یا جودی دمدمی عزیزم دلتنگ بچگیش بشه؟
یا اگه در دوردست ها به دست شازده کوچولو نرسه؟
یا توسط حیوونای مزرعه هایدی خ
یک:
دیوار من ...کوتاهتر از دوستیت بود ...
راحت تو پریدی به آن سوی رفاقت!
دو:
گله کردم که چرا چشم تو از من" دزد" است ...
پاسخم می دهی:... ای یار خدایت را شکر!
سه:
روباه چشم تو ...خرگوش عقل مرا فریب می دهد ...
انگار کلاغ است و...دردهان خود ...قلب پنیر دارد ...!!!
چهار:
یوسف را گرگ ها هم نتوانستند ...بخورند!
ریباترهااز گلوی تیزدندان های گرسنه ...پائین نمی روند!
پنج:
توی رستوران ذهنم ...کباب کوبیده ای ...
میان چرب زبانی ...
می خواهم فریب اینکه گوشت هشتادو من هزار تومانی هست
میخوام ترغیبتون کنم به "در خانه ماندن" با این فیلما که به نظر من ارزش یه بار دیدنو دارن و بنده در این 2 ماه مبارک خودم به شخصه بعضیاشونو بیشتر از 2-3 بار دیدم. تعدادشون زیاد نیست بنا به محدودیت اینترنتی که دارم :)

1. To all the boys I've loved before
از پوستر و اسم فیلم مشخصه که یه فیلم رومانتیک و در عین حال کمدیه که البته تمام انتظاراتی رو که از یه فیلم استودیویی میره برآورده نمیکنه ولی یه داستان شیرینه که باعث حواس پرتیتون در طی فیلم از لارا جین که مسیر زندگیش
یک:
روی ماه تورا دیدن عباس (س)... دیگر نمی شود ...
سرت سخت مشغول است ... به امور شهادت ...
دو:
کی روی ماه تو را دیدن دیگر ... رقیه جان(س)...
می روی و مدینه داغدار ماه ها خواهد شد ...
سه:
مرا بگردان روی زمین دنبال خودت که ... نیستی ...
حتی بوی تو ... نشاندار راه من ... تواند شد ...

چهار:
حتی غمگین اند خیمه ها ... آتش نگر فته می سوزند ...
فرداست که دیگر حسین(ع) و یارانش ...وداع کنند ...
پنج:
می گذاری من هم با لیاقت عشقی بسوزم و ...
نگاه کنم دنیای حسین(ع) خواهان ... که همین است ...
شش:

بزرگترین ومهم ترین  علل نزول قرآن را صیانت از کرامت انسان می دانم.
هر حرف ولغت و واژه ای که شما ازقران می بینید دقیقا برای قلب شماست.
اصلا برای خدانیست. هرکه بگوید: خداباخودش حرف زده  ویابرای فرمانفرمایی خودش این حرف هارا زده  بخدا دروغ بسته.
 زیرا دلیل بعثت ونزول جزپاسداشت کرامت وبلوغ انسانیت چیز دیگری نیست
مگه خدا کمبود داره که باانسان بازی کنه؟
 وبگه من دوست دارم انسان اسباب بازیم باشه؟
   یکی دوسال پیش سر یکی از کلاسهام بحث هدف از

بزرگترین ومهم ترین  علل نزول قرآن را صیانت از کرامت انسان می دانم.
هر حرف ولغت و واژه ای که شما ازقران می بینید دقیقا برای قلب شماست.
اصلا برای خدانیست. هرکه بگوید: خداباخودش حرف زده  ویابرای فرمانفرمایی خودش این حرف هارا زده  بخدا دروغ بسته.
 زیرا دلیل بعثت ونزول جزپاسداشت کرامت وبلوغ انسانیت چیز دیگری نیست
مگه خدا کمبود داره که باانسان بازی کنه؟
 وبگه من دوست دارم انسان اسباب بازیم باشه؟

یکی دوسال پیش سر یکی از کلاسهام بحث هدف ازآفر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پرهام جمشیدی